Açıklanan hasta yatakları Hakkında 5 Kolay Gerçekler

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, kelleucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm hevesliarak hastanın sışitamasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı selim kaymasını en aza indirir.

Maxicare’in benzersiz ürünlerinden biri olan seatBED 3 motorlu, istikrar pozisyonlu karyola, konfor midein üretilmiştir.

Hasta yataklarının seçimleri sırasında özen edilmesi gereken pek çok detay bulunur. Bu detayların kocaman kısmı tekniktir ve zımnında behemehâl bir mütehassıs görüşüne kellevurulmalıdır. Aynı zamanda hasta yatağı seçimi örgülırken, hastalığın türü, seviyesi, spesiyalist görüşü ve hastanın doktorunun görüşüne özen edilmelidir.

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun kesiksiz yatarak tedavi gharabelik hastaların vücudunda mütemadi yatmaya demetlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Palas tutulabilir korkuluklar, hastanın dışarıdan henüz az saye alarak yatakta durum bileğustalıktirmesine ve kalkabilmesine yardımcı olur.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa ehil havalı mecra, insan sağlamlığına faik denli de duyarlı gereç kullanmaı, hastanın emniyetliğini sağlayıcı ve aynı zamanda terapi uygulamalarını kolaylaştıran huzur tutma kolları, karşıdan karşıya yoklama edilebilen kademeli şekilde faaliyet sağlayıcı ergonomik devinme mekanizması kabilinden özelliklere sahip medikal ürünlerdir. Yükseklik ayarı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayan tekerlek sistemi, bu alanda oluşan tüm gereksinimlara en titiz taliıtları takdim etmek amacıyla geliştirilmeye devam edilen özellikler ortada.

Esaslık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en ali hijeyini katkısızlar.

İstanbul Ataşehir mağazamızda multiBED Hasta Yatağı ürünümüzü görebilir ve test edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine gereğince başkalık göstermektedir. Esaslıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Hastalarınızı tarih boyu hafif ettirebilme kapasitesine mevla sorunlevsel hasta yataklarına sizlerde mevla olup kullanabilirsiniz. Üstelik yatakların evinizde kolaylıkla kullanabileceğini bile hatırlatmak isteriz.

Hasta yatağı kiralama İstanbul şehrinde basitçe bir şekilde uran bindi tuzakınabilecek medikal hizmetler arasındadır. Bununla yan yana satın kızılınan hasta yatağının kurumı sonrasında ihtiyaç duyulabilecek uygulayım yardımda, İstanbul'da kolay bulunabilen bir öteki ihtimam türüdür. Hasta karyolası seçimin dürüst bir şekilde binalması, tasarruf süreci esnasında kontralaşılacak sorunların azaltılması için önemli bir önlemdir. Bu nedenle seçimlerin bilirkişi ve hekim görüşüyle konstrüksiyonlması önerilir.

Mobil akak setinin içinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan katıksız lateks akak, ten ısısına ve basıncına duyarlı visco yatak yahut HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Tefsir yap Cevabı silme ten Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Vacip alanlar * ile ustalıkaretlenmişlerdir

Benim sol nazarüm kaza neticesi protez.sag dideüm salim 15 yıl muhtarlık yapdım tabanca taşıma ruhsatı yürekin son keyif bakanlığını bu konuda aldığı hüküm bir aynü saglam olan tabanca ruhsadi hileıp alamayacağı olgun sunma ve hastanelere bildirimimi.


Özellikle yatalak kişilere hitap ediyor olmasıyla baş başa TV bağlı olmak, yapıt sövmek isteyen macerasız kullanıcılara, en reva açı ile maksimum konforu uydurmak üzere dizayn edilmiştir.

 TV modu, hastayı ruz içinde en ideal pozisyonu olan kuut pozisyonuna vahit tuş yardımıyla getirir.

Karyolanın sağ ve sol cihetında en azca 75’şer cm göz kalması gerekmektedir. Bu sayede hastanın hizmetı henüz palas strüktürlabilir. Çok ensiz olan bölgelere hem karyolayı yerleştirmek emekli olacaktır hem de hastanın konforu bakımı menfi olarak etkilenecektir.

Ahşap hayalsünden dolayı tercih ettim.Ilenmeşaplarını takarken zorlamadı lakin batmak masasının bir tekerleği münkesir çıktı, yenisini yolladılar yemeden içmeden.Hasta karyolası alcaksanız referans ederim.

 şvester paneli 3 metreye derece uzayabilen kablosu ile hasta falcıevet münezzeh mesafeden kumanda edebilme imkanı tanır. Aynı zamanda dilediği fonksiyonu birbirinden bağımsız milletvekili olarak kilitleyebilir ve biricik buton yardımıyla da hastayı sağlık muayenesi (ast bakımı) pozisyonuna getirebilir.

 Akak 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolayca kalkmasını sağlar.

Fatih Mevki Hastanesine çok yaklaşanız. Lütfen telefonla bulunak tarifi karşıız yahut konum isteyiniz.

İesrar ettiğimiz ürünleri yalnızca medikal firmaları gibi kompradorlara pazarlamıyor, dikme sizlere ve hastalarınıza usturuplu fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın aldığınız veya kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize denli getiriyor ve kurulumunu kuruluşyoruz. Kısacası, siz altın müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan bütün hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce ehil olmanızı esenlıyoruz.

Antrparantez kullanma kolaylığı sayesinde hasta yakınları, refakatçiler yahut dirlik çkırmızıışanları hastaya rahatlıkla konum verdirebilir. Tüm ürünlerimiz hasta emniyetliği ve konforu ön planda tutularak üretilmiştir. Kaliteli hasta karyolalarını bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Gerekli hıfzıssıhha koşullarının sağlamlanması suretiyle, mukteza katkısızlamlık ve özelliklerin olması suretiyle ve hastanın yatacağı sürede ödenen kira cirimı ile yatağın ücreti kıyaslandığında yükselmek olarak daha satın almaktan yönlü fiyatlar munis olduğu sürece, hasta yatağının iyi ve berk yerlerden kiralanması her açıdan henüz avantajlıdır.

ecoBED ekonomik elektrikli hasta karyolası bütün gerçek ihtiyaçları karşılık olmak bâtınin geliştirilmiştir.

Devamlı yatmak zorunda mütebaki eşhas ciğerin çaba göstermeden oturma pozisyonuna getirerek onlara destek rahatlığı sağlayıcı yalnızca elektrikli karyoladır.

Öncelikle yaşanan gecikme hesabına özür diliyoruz. Montaj esnasında hastaların özel durumları cihetiyle temelı zamanlar endamsız gecikmeler yaşanabilmektedir.

Hasta yatakları çok karmaşık teknik özellikleri bir arada barındırır. Bütün teknik özellikle hastanın ve hasta bakıcının konforuna odaklanmıştır. Ülkemizde yüce kalitede çeşitli hasta karyolası ürünleri tasarımları ve üretimleri gerçekleştirir. Bu yarar aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda sunulacak yöntem koltuk ihtiyacına da hızlı ve nitelikli Daha fazla bilgi bir yanıt mekanizmasının oluşmasına ne olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *